Bu..hu..hu..zdranganele..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» salut ash vrea sami fac si eu frizura anime
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeMier Sept 01, 2010 12:12 pm Scris de fuzz

» ALO! Mai e cineva?
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeLun Iul 26, 2010 6:56 pm Scris de DiDi`

» Ce ai face daca...?
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 12:20 pm Scris de DiDi`

» Ce parere aveti despre graffiti??
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 12:10 pm Scris de DiDi`

» Siteurile noastre ...
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 11:56 am Scris de DiDi`

» Despre noi...
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 11:48 am Scris de DiDi`

» Fazan!!!!
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeMar Dec 29, 2009 10:21 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

» Animeul favorit...
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeMar Dec 29, 2009 6:59 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

» Prea Tare Testul Asta....
Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Icon_minitimeMar Dec 29, 2009 5:58 pm Scris de ZiZoN_Shinobi

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

5 participanți

In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  ..ZoZoLe.. Mar Dec 30, 2008 11:14 pm

Nu sunt fana Tokio Hotel dar am facut testu din curiozitate lol!


Iata si rezultatul :


Ai sanse? Cu putin noroc orice se poate intampla. Bill uraste faptul ca esti tot timpul trista. Nu-i place nici faptul ca ai prea multa incredere in el. Vrea o fata foarte geloasa. Oricum, in dragoste nu tu alegi ci dragostea alege pentru tine.

Da mah...ce chestie Smile)


http://www.prieteni.ro/tentatii/teste/test-Ai_sanse_de_a_deveni_iubita_lui_Bill_Kaulitz-263.html
..ZoZoLe..
..ZoZoLe..
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 30
Localizare : Bacau
Stare de spirit : Cool mah :))
Data de inscriere : 30/12/2008

https://zdranganele.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Re: Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  Neye. Mier Ian 07, 2009 6:04 pm

Iata interpretarea testului "Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?"

Esti iubita potrivita pentru Bill? Cu siguranta DA! Esti distractiva, intotdeauna amuzanta si in general o persoana cu suflet bun. Bill nu vrea o fata emo, vrea o persoana sincera. Vrea o persoana care sa nu-i spuna ca il iubeste, ci pur si simplu sa o simta.

[wow]Nu ma asteptam : )))[/wow]
Neye.
Neye.
Kid Zdranganit
Kid Zdranganit

feminin
Numarul mesajelor : 57
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : N-am asa ceva... XP Sunt emo :))) Nu ma distrez [-x Ar fi o ofensa adusa prietenilor mei emo :]]
Stare de spirit : Veri hepi. Băt iu? Ati mai vazut voi emo hepi ? [ A trage o privire la Joburi/Distractii ]
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Re: Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  Andrey Mier Ian 07, 2009 7:05 pm

cine e Bill Kaulitz ? need answers lol! lol! sa stiu si eu pt cn va bateti

Edit by Serenity:Pisi, faci spam...
Andrey
Andrey
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Localizare : Bacau
Joburi/Distractii : role/ making a site/forum
Stare de spirit : happyyyyy
Data de inscriere : 02/01/2009

http://www.gugle.go.ro

Sus In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Re: Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  ..ZoZoLe.. Mier Ian 07, 2009 7:34 pm

Nu sti?Smile)) se vede ca nu esti fan Tokio Hotel,nu ca eu as fi .

Bill,Bilutz,Bilicel cum am mai auzit ca il alinta lomea e solistul acestei trupe ,sti tu ala care are parul zici ca a bagat degetele in priza activ
..ZoZoLe..
..ZoZoLe..
Admin
Admin

feminin
Numarul mesajelor : 80
Varsta : 30
Localizare : Bacau
Stare de spirit : Cool mah :))
Data de inscriere : 30/12/2008

https://zdranganele.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Re: Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  Andrey Mier Ian 07, 2009 10:21 pm

ah fata aia.... Neutral acu stiu.!! nu merita sa faci testu lol! lol!
Andrey
Andrey
Admin
Admin

masculin
Numarul mesajelor : 105
Varsta : 31
Localizare : Bacau
Joburi/Distractii : role/ making a site/forum
Stare de spirit : happyyyyy
Data de inscriere : 02/01/2009

http://www.gugle.go.ro

Sus In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Re: Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  Neye. Joi Ian 08, 2009 9:24 am

=]] Deci trebuie sa asteptam verdictul tau =]]]
Em ?! Eu nu ma bat, desi stiam ca-mi va iesi rezultatul asta.
XD Am mai facut acelasi test pe un alt site si tot rezultatul asta l-am primit, deci : ))

Ah si... Andrey : ))))
Nu e o fata, ce naibaaa : )))
Daca ar fi fata ar trebui sa fie pe invers
XP


edited by Andrey. incercati sa evitati unele cuvinte
Neye.
Neye.
Kid Zdranganit
Kid Zdranganit

feminin
Numarul mesajelor : 57
Varsta : 30
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : N-am asa ceva... XP Sunt emo :))) Nu ma distrez [-x Ar fi o ofensa adusa prietenilor mei emo :]]
Stare de spirit : Veri hepi. Băt iu? Ati mai vazut voi emo hepi ? [ A trage o privire la Joburi/Distractii ]
Data de inscriere : 03/01/2009

Sus In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Re: Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  Yumina Mar Ian 13, 2009 6:17 pm

Esti iubita potrivita pentru Bill? Cu siguranta DA! Esti distractiva, intotdeauna amuzanta si in general o persoana cu suflet bun. Bill nu vrea o fata emo, vrea o persoana sincera. Vrea o persoana care sa nu-i spuna ca il iubeste, ci pur si simplu sa o simta.

Inainte cand imi placeau,mi-ar fi placut acest raspuns.Da acu,hai pa:)
Yumina
Yumina
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 37
Varsta : 29
Localizare : Bc
Data de inscriere : 05/01/2009

Sus In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Re: Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  ♥Love♥Butterfly♥ Mier Ian 14, 2009 4:03 pm

Mai intai trebuie sa mentionez ca nu sunt fana Tokyo Hotel. Cand am vazut topicul nici nu stiam cine e Bill.
lol! Da` am fost si eu curioasa. Very Happy

Iata interpretarea testului "Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?"

Ai sanse? Cu putin noroc orice se poate intampla. Bill uraste faptul ca esti tot timpul trista. Nu-i place nici faptul ca ai prea multa incredere in el. Vrea o fata foarte geloasa. Oricum, in dragoste nu tu alegi ci dragostea alege pentru tine.
♥Love♥Butterfly♥
♥Love♥Butterfly♥
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 29
Localizare : Buzău
Data de inscriere : 04/01/2009

http://anime-stars.forumotion.com

Sus In jos

Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz? Empty Re: Ai sanse de a deveni iubita lui Bill Kaulitz?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum